Partner na długie lata

W firmie ANDRE pracownicy są dumni z faktu, że narzędzia ścierne ANDRE cieszą się dużym zainteresowaniem Klientów, a marka staje z każdym dniem bardziej rozpoznawalna, zarówno w Polsce, jak i na świecie. Celem strategicznym firmy Andre jest dostarczanie Klientom wyrobów z najlepszą na rynku relacją jakości do ceny. Rozwój firmy, jak i efektywna kooperacja Andre z Klientami, świadczy o wieloletnich, dobrych, partnerskich relacjach.

Rzetelna i etyczna kooperacja

Firma ANDRE kilkunastokrotnie była wyróżniana i nagradzana za organizację i etykę pracy. Przedsiębiorstwo szczególnie doceniane było jest przez Krajową Izbę Gospodarczą, przyznającą tytuł Przedsiębiorstwa Fair Play. W ANDRE kultura ,,fair-play” obowiązuje od początku istnienia firmy, a otrzymanie tej nagrody jest potwierdzeniem rzetelności jej działań.

ANDRE możne także poszczycić się wyróżnieniem „Przejrzysta Firma”, tyczącego się moralności biznesowej nadawane przez Dun and Bradstreet Poland Sp. z o.o., a świadczące o wywiązywaniu się z obowiązku sprawozdań finansowych, wiarygodności i uczciwości finansowej.

Andre ze swej strony deklaruje dołożenie wszelkich starań, aby satysfakcja ze wzajemnej kooperacji dla obu stron była jak największa. Szczegółowe warunki współpracy można znaleźć na stronie www, bliżej zapoznając się  z Polityką Zintegrowanego Systemu Zarządzania w firmie,  posiadanymi przez ANDRE certyfikatami i znakami towarowymi, wsparciem technicznym, OWU, itd. 

W razie pytań związanych z produktami ANDRE do dyspozycji są pracownicy Działu Handlowego, zarówno w obszarze bieżącej obsługi logistycznej składanych zamówień, jak i serwisu, a także doradztwa technicznego (TOK) w zakresie prawidłowego doboru narzędzi do określonych zadań technologicznych.

Zapraszamy do kontaktu w godzinach od 7.00 do 15.00 od poniedziałku do piątku:

  • Biuro Obsługi Klienta (BOK):
    e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;  tel. 063 26 26 317, -312, -345;
  • Regionalny Kierownik Sprzedaży (RKS) wg podziału na regiony:
    063 26 26 337;
  • Dział Technicznej Obsługi Klienta (TOK):
    e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; tel. 063 26 26 349, -365;